FxSound İle Müziğinize Hayat Verin!

Birçoğumuz müzik dinlemeyi seviyor ve yaşam tarzı olarak görüyor. Bugünkü konumuz bilgisayar ile müzik dinleme kalitenizi arttırmak ve keyif almanızı sağlamak için. Sizler için :heartpulse:

Nedir bu FxSound?

FxSound ya da bilinen önceki adı ile DFX Audio Enhancer , çevrimiçi olarak dinlediğiniz radyoların, izlediğiniz videoların ve oynadığınız oyunların ya da yüklü medya oynatıcılarının seslerini artıran ve yüksek kalitede ses üreten bir yazılımdır. FxSound Enhancer aynı zamanda hazır ayarlar sayesinde hiç uğraşmadan sizin yerinize kaliteli sesler üretebilir.

Peki ücretlimi?

Bunu birkaç ay önce yazsaydım evet ücretli olurdu. Artık tamamen ücretsiz ve hedefleri herkesin kaliteli bir müzik deneyimi elde etmesi. (Onlara çok teşekkür ederim.)

Peki nederen indirebilirim?

İşaretlemiş oldugum linkler ile istediğiniz sürümü secme imkanınızdan sonra indirme işleminiz başlayacaktır.

Peki tam olarak ne sunuyor bizlere bu FxSound?FxSound kimler içindir?

İster ses yükseltici, ister bas yükseltici, daha iyi ses kalitesi ya da kullanımı kolay bir Windows EQ istiyorsanız bu program yanınızda.

Bütçe müzik tutkunları, müzik severler, oyuncular, transkripsiyon uzmanları, Netflix bingerleri ve daha fazlası. Özellikle sessiz dizüstü bilgisayar hoparlörleri veya diğer düşük kaliteli ses donanımları kullanıyorsanız, FxSound ses seviyesini, bası ve ses kalitesini artırmak için en iyi ücretsiz yazılımdır. Ve Windows için hiçbir ücretsiz EQ’nun kullanımı FxSound’dan daha kolay değildir.

FxSound nasıl çalışır?

Ev stereo sistemleri ve PC’ler bir uzlaşmayla oluşturulmuştur: donanımı kalite pahasına uygun maliyetli tutun .

FxSound, sesin tınısını, hacmini, uzamsal dengesini ve dinamiklerini hedefleyip işleyerek düşük kaliteli donanımı telafi eder.

Bunun sizin için anlamı daha net, daha yüksek, daha derin ve dengeli ses . Hafif programı yükleyin, arka planda sessizce çalışmasına izin verin ve yeni ses deneyiminizin keyfini çıkarın.

Ya zaten yüksek kaliteli kulaklığım veya hoparlörüm varsa?

FxSound tüm donanımlar için üretilmiştir. Bütçeden odyofile.

Yüksek kaliteli teçhizatın çok fazla telafiye ihtiyacı olmayacak. Ama tıpkı kulaklarımız gibi, hiçbir kulaklık birbirine benzemez. Kesin ve kişiselleştirilmiş bir sesle arama yapmak için EQ, ses yönlendirme ve ses kontrolünü kullanın. Ekipmanınızdan en iyi şekilde yararlanın .

FxSound, müzik için ses kalitesini nasıl iyileştirir?

Müzik dosyalarınız, hatta “yüksek kalite” olarak etiketlenenler bile bazı tavizler içeriyor. Dosyayı daha yönetilebilir bir boyuta getirmek için orijinal verilerin bir kısmı kaldırılır. Müziğinizi yayınladığınızda, daha hızlı iletilmesi için daha fazla 1 ve 0 kesilir. Böylece en sevdiğiniz şarkılar düz, donuk ve cansız hale gelir.

FxSound’un devreye girdiği yer burasıdır. FxSound, size mümkün olan en yüksek ses geçişini ve çıkışını vererek yardımcı olur. Ardından, hedeflenen EQ ile bu sıkıştırılmış alanları ortaya çıkarabilir ve müziğinizi doğru formuna döndürebilirsiniz.

Ben eski sürümünü kullanıyorum. Arayüzü.
image

Fidelity:
Bu effekt, veri sıkıştırma algoritmaları kullanarak sesin boğuk çıkmasını sağlıyor. Böylece seste eksik olan frekans harmonileri yeniden oluşturulmuş oluyor. Harmonik restorasyon, kodlama işlemi sırasında, yüksek frekansları dikkatlice sentezleyen ve eksik hormonilerin yerine yerleştiren patent bekleyen teknoloji kullanılarak gerçekleştiriliyor.

HyperBass:
Bu effekt müzik dosyalarınıza derin ve zengin bir bas ekliyor. DFX bunu yaparken dikkatlice düşük frekanslı harmonileri yeniden oluşturuyor. DFX, hoparlörlerinizin fiziksel sınırlarını zorlamadan, onlara ek yük getirmeden ve güç tüketimini arttırmadan bunu yapıyor. HyperBass, herhangi bir müzik sisteminin bas performansını gerçekten arttırıyor.

Dynamic Boost:
Bu effekt, seslerinizin kalitesini bozmadan sesin iki kat daha fazla çıkmasını sağlıyor.

Ambience:
Bu effekt, yerleşik hoparlörlerde veya zayıf müzik sistemlerinde eksik olan stereo ses ihtiyacını karşılıyor.

3D Surround Sound:
Bu özellik ise en önemli özellik. Seslerinize şaşırtıcı bir derinlik ekliyor. 3D Surround özelliği tabiri caizse sizi müziğin içine koyuyor. 3D Surround, 2 hoparlörlü sistemlerini veya küçük PC hoparlör sistemlerini genişletiyor ve zenginleştiriyor. Ayrıca bu effekt, Surround Sound sistemleriyle tam uyumludur. "

Sizde müzik dinleme kalitenizi yükselticek olan bu programı deneyin. :level_slider: