Hafızanızdaki en eski hatıra ne?

Ben, çok tuhaftır, 1 yaşımdan bir enstantene hatırlıyorum. Arabanın içinde oturduğumu ve bana o esnada söylenen sözleri “fotoğraf karesi gibi” değil, “film şeridi gibi” hatırlıyorum. Sizin çocukluğunuzdan ilk hatırladıklarınız neler?

4 Beğeni

küçüklüğüme ait hatırladığım anılarım var fakat kaç yaşıma ait olduklarını bilmiyorum herhangi bir konolojisi yok.

3 Beğeni

İki buçuk yaşında falandım sanırım, kırmızı plastik bir topum ve pikaçhulu ayakkabılarım vardı, topa vurduğumu hayal meyal hatırlarım. Hatta birkaç ay evvel halamdan küçüklük fotoğraflarımı aldım, bende olmayan fotoğraflardı, karelerin birkaçında top da gözüküyordu. Onun dışında çocukluğum çok dolu dolu geçtiği için dört veya beş yaşındayken falan neler yapıp ettiğimi gayet net bir şekilde hatırlıyorum.

4 Beğeni

Hatırladığım en eski şey sanırım ilkokula ilk gidiş günüm. Çok önemli bir kaç olay ve kişiler dışında liseye kadar neredeyse hiç bir şey hatırlamıyorum.

3 Beğeni

Yaklaşık olarak 1,5-2 yaşındayken yuvarlak bir sele vardı evde. İş makinesi (kepçe) kullandığımı hayal edip seleyi koltuğa yan bir şekilde koyup içine girmiştim ve sıkışmıştım :slightly_smiling_face:

3 Beğeni