Hoş geldin! Birbirimizi Tanıyalım

Selam! İKH Forum’a hoş geldin! :raising_hand_man: :raising_hand_woman:

Bu konuda kendini tanıtabilirsin.

Nereden başlayacağını bilemiyorsan aşağıdaki sorular yardımcı olabilir. Konuyla alakalı olduğu sürece istediğini yazmakta da tereddüt etme (istersen fotoğraf da koyabilirsin) :slightly_smiling_face:

• Adın ne?
  • Kaç yaşındasın?
  • Nerelisin?
  • Nerede yaşıyorsun?
  • Ne okuyorsun veya ne mezunusun?
  • Çalışıyor musun?
  • İlgi alanların neler?
  • Hobilerin var mı?
  • En sevdiğin şarkıcı/grup, en sevdiğin film veya en sevdiğin sanat ürünü ne?
3 Beğeni

Merhaba;
Adım Abdullah Ali 20 yaşındayım bursalıyım, ailem iş sebebi ile vanda tatiller de vana gidiyorum onun dışında genel olarak kocaelindeyim kocaeli üniversitesinde bilişim sistemleri mühendisliği okuyorum. çalışma olarak ise yurtta bir ekip ile İHA yapmaya çalışıyoruz bu İHA da alternatif GPS sistemleri ve TPS similasyonu kurmaya çalışıyorum. İlgi alanlarımın 1. sırası yazılım 2 oyun hobilerim de buna paralel sadece fotoğrafçılık ek olarak var. her türlü müziği dinlerim sadece slow damardan şarkılara düşmanım =D dizi flim kısmında bu ara animelere sardım

8 Beğeni

Esenlikler.
Ben Serhat.
On sekiz yaşındayım.
Elazığ.
İstanbul/Bahçelievler.
Türk Dili ve Edebiyatı birinci sınıf öğrencisiyim.
Doğal olarak, henüz, çalışmıyorum.
Mitoloji’ye (Kozmogoni, Eskatoloji, Teogoni, Antropogoni Mitleri), tarihe, edebiyata ve felsefeye büyük bir ilgim var. En sevdiğim filozof Emil M. Cioran.
Bu soru için düşünmem gerekecek. Bu arada, pek fazla film izleyen birisi değilim.

8 Beğeni

İstanbul’dan bir adet 28 yıllık Gürkan. Müzikle uğraşır, fotoğraf çeker, teknolojiyle yakından ilgilenirim. Fotoğrafçılık & Kameramanlık ve İşletme mezunuyum.

Kişisel Bilgiler

Ad, Soyad : Gürkan ATILGAN

Web : http://www.gurkanatilgan.com
Web2: http://www.gurkanatilgan.com.tr
Facebook : https://www.facebook.com/Nosferatu34
Twitter : https://twitter.com/Toreador34
Instagram : https://www.instagram.com/toreador34/
Aboutme : https://about.me/toreador34

Müzik : 1800’lerin sonundan günümüze doğru Country, Blues, Rock’n Roll, Rock, Hard Rock, Heavy Metal, Thrash Metal

Film : Korku, Doğaüstü Korku, Gerilim, Komedi, Macera, Aksiyon, Suç & Polisiye, Bilim Kurgu, Belgesel

10 Beğeni

Merhaba. Adım Furkan. 19 yaşındayım. Bandırma 17 Eylül Üniversitesi muhasebe bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Müzik dinlemek , donanımla ilgilenmek , nostaljik bilgisayar oyunları oynamak , arabalarla ilgilenmek , elektrik ve elektronikle alakalı her türlü sohbet etmek , bilim kurgu filmleri izlemek ve fotoğraf çekmek hobilerim arasında. Fobilerime gelirsek eklem bacaklılardan ve depremden korkarım. Genellikle sık sık elektronik aletleri kurcalar bozarım :upside_down_face:

9 Beğeni

merhabalar ,ben biliyorsunuz çok yaşlıyım ve imla kurallarına fazla dikkat etmem ,beni böyle kabul ederseniz devam edebilirim :)

6 Beğeni

Merhabalar, ben Tülin. 19 yaşındayım. Baba tarafım Yunan göçmeni anne tarafım Samsunlu. Nereli olduğum tartışılır :) Eski olan her şeye fazlasıyla düşkünüm. Eskimiş deri ciltli kitaplar, ahşap eşyalar, taştan evler… Hobilerime gelirsek, yoga, meditasyon ve fitness ile uğraşıyorum. Kitap okumayı, özellikle klasik okumayı çok severim ancak şu sıralar bölümümden dolayı biraz daha siyasi ağırlıklı okumaya gayret ediyorum. Küçüklüğümden gelen bir resim tutkusu var. Bu, manzara resimleri ile başladı ve kendini karakalem portre çizimlerine bıraktı :) Her konuda bilgim olması için araştırmalar yapmayı eksik etmiyorum. Şuanki bilim adamları gibi tek bir alana değil de osmanlıda ve eskilerde olduğu gibi birçok alanda uğraşmak gayretindeyim. Aynı zamanda doğa üstü şeyler de ilgimi çok çekiyor. Büyü, astral seyehat gibi. Fobilerim karanlık, onu da aşmaya başladım.

7 Beğeni

Selamlar;
Adım Ekrem.
18 yaşındayım.
Adanalıyım ve Adana’da yaşıyorum.
Lise mezunuyum üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum.
İlgi alanlarım: Pozitif bilimler,basketbol,(oynamak izlemek, yorumlamak)fitness,bilgisayar oyunları,her anımda müzik dinlerim,kitap okumak,doğa yürüyüşleri ve en sevdiğim ise uyumadan önceki derin sorgulayışlar.

En sevdiğim grup maNga.
En sevdiğim film Funny Face.

8 Beğeni

Merhaba
34 yaşındayım
2000 yılından beri kişisel internetim var ve teknoloji ile çok yakından ilgiliyim
Yoğunluğu Türkçe nostalji olacak şekilde her türlü müzik dinlemeyi severim
Bilim Kurgu ve Romantik türdeki filmleri izlemeyi severim. En sevdiğim film “13 Going on 30” dur
Çok fazla dikkatimi veremediğimden dolayı kitap okuyamıyorum
Gezmeyi severim ancak üşengeç olduğum için çok fazla gezmem
Herhangi bir dini inanca sahip değilim
Herhangi bir futbol takımını tutmuyorum
Herhangi bir siyasi partiyi tutmuyorum
Herhangi bir ülkeyi tutmuyorum
Herhangi bir ırkı tutmuyorum
Zeki ancak saf birisi olduğumu düşünüyorum

Kullanmadığım sosyal medya hesapları: Youtube - Twitter - Instagram - Twitch - Dlive - Steam - Spotify

7 Beğeni

öncelikle yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyeyim

eveett nihayet 2015 yılında üye olduğum dh. den üyeliğimi süresiz kapattırıp ayrılmış bulunmaktayım ,millet üyeliğim kapanacak diye korkar ,kimi üyeliği kapansa dahi yeni üyelik açar ama ben oradan kaçar :upside_down_face:

şimdilik buradayım ama biliyorsunuz ben fazla nazlı biriyim ,çok eleştiririm ,çok kızarım o nedenle burada ne kadar kalırım bilinmez :slight_smile:

5 Beğeni

Herkese merhaba yukarıdaki arkadaş gibi bende donanımhaber’de üyeliğimi kapatıp buraya gelenlerdenim. Gelmeme vesile olan donanım haber üyesi Humiyettin’e teşekkür ederim öncelikle.

İsmim Egemen 22 yaşındayım Finansal Ekonomi alanında yüksek lisans yapıyorum şu an.

Mersin doğumluyum fakat İstanbul’a taşındım, bir kaç şehirde daha yaşamışlığım var şu an için çalışmıyorum.

Umarım herkesin keyifle zaman geçireceği güzel bir forum olur herkese keyifli forumlar. :v:t2:

8 Beğeni

Merhaba adım Ayşe :blush:
20 yaşındayım.
Karamanda yaşıyorum lakin Bursada öğrenim hayatıma devam etmekteyim.
Veterinerlik bölümü okuyorum.
Boş zamanlarımda Atatürk hakkında araştırmalar yapmaktan keyif alırım.
Onun haricinde derslerden arta kalan zamanlarım keman çalışarak ve spor yaparak geçer. Arkadaşlarımla zaman geçirmeyi,sohbet etmeyi çok severim.
Herhangi bir dine mensup değilim.
Genel olarak taraf tutan bir insan değilim.
Uyumlu bir insan olduğum için birçok kişiyle sorunsuz anlaşabiliyorum.
Herkesi kendim gibi görmek dışında bana ya da bir başkasına zarar veren kötü bi huyum olmadığını düşünüyorum :blush:
Bilim kurgu, gerilim filmlerini çok severim.

7 Beğeni

Merhaba forumdaşlar.
Adın ne?

• İsmim İbrahim,
    Kaç yaşındasın?
  • 42 yaşındayım,
    Nerelisin? Nerede yaşıyorsun?
  • Bursalıyım ve Bursa’da yaşıyorum,
    Ne okuyorsun veya ne mezunusun?
  • Hasbel kader Mak. Müh.'üm,
    Çalışıyor musun?
  • 3D tasarım ve uygulama ofisinde çalışıyorum,
    İlgi alanların neler?
  • F1 hastasıyım, sonrasında elektronik, network, kodlama, scripting, yeni çıkan bir OS yükleme/kullanma vb. bu tarz işler çok hoşuma gidiyor.
    Hobilerin var mı?
  • Fotoğraf çekmek ve kullanma kılavuzu okumak ve ayrıca kamp yapmak.
    En sevdiğin şarkıcı/grup, en sevdiğin film veya en sevdiğin sanat ürünü ne?
  • Queen ve Suede (Brett Andersson özellikle) en başta gelir ama alternative rock a daha yatkınım sanki.Forrest Gump şu hayatta izlediğim en güzel film diyebilirim.Sanat ürünüde Oriental Senfoni bence …
4 Beğeni
Adın ne?
  • Ayhan Gazi

Kaç yaşındasın?

• 26

Nerelisin?

• Kayseri

Nerede yaşıyorsun?

• Kayseri

Ne okuyorsun veya ne mezunusun?

• Okumuyor ve mezun değilim.

Çalışıyor musun?

• Hayır

İlgi alanların neler?

• Oyun geliştirme,

• Müzik

Hobilerin var mı?

• Oyun oynama,

• Oyun yapma,

• Hikaye yazma,

En sevdiğin şarkıcı/grup, en sevdiğin film veya en sevdiğin sanat ürünü ne?

• Şarkı dinlerim.

3 Beğeni

Merhaba Emirhan, 16. Discordda aktifim

3 Beğeni

Merhaba Ben Berkay aranızda yeniyim yaşım şuan 24 Orduluyum ama doğma büyüme İstanbul :) teknoloji ve bilgisayar sevdalısıyım ve uzun bir zamandır ilgili alanımdalar. Boş zamanlarımda rubiks çözmeyi ve twister oynamayı severim.

2013 Yılında matbaa kariyerine başlamış bulunmaktayım kendi alanımda kendimi geliştirmeye her geçen gün devam ediyorum.

Müzik dinlemeyi çok severim genelde yabancı pop dinlerim ama moduma ve bulunduğum mekana göre jazz blues dinlerim.

Neden Bilmiyorum ama harika ispanyolca konuşabilirim.

Me alegro de estar aquı con ustedes hermanos :)

2 Beğeni

DarkOrbit oynadığından olmasın :D

1 Beğeni

Herkese merhaba.
Bendeniz Ahmet. 20 yaşındayım. Nüfusa Ordu olarak kayıt olmama rağmen Elazığ devlet hastanesinde doğdum. İstanbulda yaşıyorum. İstanbul Ticaret Üniversitesi Elektrik-Elektronik okuyorum. Aynı zamanda Opet istasyonu’nun marketini işletiyoruz. Okul olmadığı veya işimin olmadığı her zaman çalışyıorum. Yapmaktan keyif aldığım şeyler, edit yapmak veya seslendirdiğim şiirler yazmak. Oyun dünyasına yeni yeni atılıyorum. Animasyon filmleri ve bilimkurgu filmlerine bayılıyorum. En sevdiğim film/dizi Avatar/Game Of Thrones. Şarkı olarak da rap ve fon müziklerini dinlemeyi seviyorum. Benim için müzik değil, müziğin içeriği önemli. Anlatılan şeyler vesaire. Öyle…Memnun oldum :slight_smile:

1 Beğeni

Merhabalar
Ben Hilal, 18 yaşındayım, Konyalıyım, Antalya’ da yaşıyorum, şuan daha mezun olmadım ama olucam umarim liseye gidiyorum 12.sinif esit agirlik okuyorum Psikolog olmak istiyorum insallah, yok calismiyorum, tabi ki psikolojiye, kişisel gelişime, kültür, sosyoloji, felsefe, şiir ve edebiyata ilgi duyuyorum onun disinda kendimce sozler yazmayi seviyorum kisa anlamli sozler ilgimi ceker, hobilerim aslina bakilirsa cok fazla var pek cok sey yapmayi severim basketbol oynamak, resim cizmek, sarki soylemek, dans etmek, yeni dil ogrenmek, gezmek, muzik dinlemek, kitap okumak, edit yapmak, paten surmek, fitness, yemek yapmak, dizi izlemek oyle, her turlu muzik dinlerim Yabanci Pop, Hip Hop, Rock, Rap, Pop, Kpop, Nostalji, Akustik, Slow en sevdigim sarkici ve grup baya fazla aslinda bir kacini soylemek gerekirse sarkici olarak Chungha, IU, Buray, Edis, Tarkan, Zeynep Bastik, İlyas Yalcintas, Ezhel, No1, Gunes, Murat Boz, Irem Derici, grup olarak BTS, Manga, Maneskin, Blackpink, Stray Kids, TOMORROW X TOGETHER, Madrigal, Heijan,Muti , Model, Yuzyuzeyken Konusuruz, Duman, Pinhani, Perdenin Ardindakiler, en sevdigim film ise soyle Dangal, Sevginin Gucu, Yesil Yol, Her Cocuk Ozeldir, Hickirik, 3 Aptal

3 Beğeni