WhastApp'da Silinen Mesajları Görün (Android)

image
Neredeyse hepinizin başına gelmiştir, biri mesaj yollamış ve sonra bunu silmiş size sadece meraktan çatlamak ve karşı tarafın silinen mesajı söylemesini beklemek kalır. Peki ya silinen mesajları gösteren bir uygulama olduğunu söylesem.

Google Playde var olan bu uygulama bildiri günlüğünüzü tutarak silinen mesajları size söylüyor. Sade bununla da kalmayıp size gelen medyaları ve dosyaları da silinmesi durumunda kurtararak erişmenizi sağlıyor. Tek yapmanız uygulamayı telefonunuza indirip gerekli izinleri vermek.

İnternetiniz Kapalı Dahi Olsa Çalışıyor
Bazı telefon ve android sürümlerinde orjinal mesaj bildirime düştükten sonra siliniyor bu kısa arada ise program silinen mesajı algılıyarak size bildiriyor.

Android 9 Pie Kullananlar Dikkat
Android 9 Pie de arka planda uygulamalar genellikle direk kapatıldığından uygulamanın silinen mesajları bildirmesi sağlıklı çalışmasa da medya ve dosyaları kurtarma konusunda gayet başarılı.

Verilerinizi Google ve Facebook’tan sonra bir başkasına da verebilirsiniz, ne olacak mı diyorsun sen şimdi? :smile:

O haberleri bile takmadım en fazla reklam için gelir elde ederler =D

Açıkçası özel mesajların da olduğu whatsapp içeriğini böyle bir programa emanet etmek pek makul gelmedi bana.

geliştiricisine filanda baktım 64 takipçisi var twitter da kendi halinde biri gibi duruyor.
https://twitter.com/drilens

Meraktan çatlayanlar için ideal. Onların kendi kişisel verilerini bile umursayacaklarını sanmıyorum :smile:

paranoya yapmaya da gerek yok bence o çalacak bu kaçıracak diye :thinking:

Bunu kullanacağınıza modlu WhatsApp kullanabilirsiniz. YoWhatsapp önerebilirim.
Güvenlik endişeniz varsa da Telegram kullanın.