GeForce Now - Beta Sürecine Girdi

Nvidia’nın kendi cloud gaming platformu olan GeForce Now beta sürecine girdi. Aylık üyelik şu anlık $5 olarak gözüküyor ve 90 günlük ücretsiz deneme veriyorlar.

Servis Kuzey Amerika ve Avrupa kıtalarında kullanılabilir durumda. Ayrıca Stadia aksine servis ülkemizde kullanılabilir durumda. Servisin Epic, Valve ve Battle.net ile anlaşmaları sayesinde o platformlarda bulunan tüm oyunlara erişim sağlayabilirsiniz.

4K için 50 mbps öneriyolar 720p-1080p için 35 mbps ve civarının yeterli olacağını düşünüyorum.

Bu atılımla ülkemizde Google yerine Nvidia pazarda güçlü olacak gibi duruyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

2 Beğeni

Google’ın aksine asıl işi oyun olan firma olduğu için nvidia daha başarılı olabilir :thinking:

Günümüz türkiye şartlarında hangi firma iyi olursa olsun bu İSS ler onların hızına bu gidişle yetişemeyecek 35 mbps diyor fiyatı geçtim 35 mbps net alabilecek altyapı kaç hanede var :frowning:

3 Beğeni

Kapalı betadan farkı satmaya başlaması mı?

Reklamını iyi yapabilirse olabilir. Paranla rezil olmamak için iyi bir internet altyapısı da lazım.

1 Beğeni

35Mbps yetmiyor maalesef. 720p/30Fps CS:GO açtım ortalama 39Mbps veri kullanmış. 50/55Mbps’ye kadar çıkmış. Ha oynarsın da kalite düşer. 35Mbit sabit internet ile denemiş birisi 160p’ye kadar düştü dedi.