En ekonomik iss operatörünüz?

Merhaba fiber hariç hangi iss’leri kullanıyosunuz? ekonomik ve müşteri hizmetleri iyi olanlar yazabilir mi?

1 Beğeni

yokmudur hiç örneğin turknet mileni gibirnet yada comnet vs.

1 Beğeni

ben Türknet kullanıyorum, verdiği hizmete oranla aldığı para bana ucuz ve uygun geliyor. Şuan 1000mbit hız alıyorum ve aylık 139 TL olarak anlaşma sağladık, bu süre zarfında cayma bedeli ve arkadaş indirimi ile faturalar şuan 85 tl olarak geliyor.

Kurulum için üçret almışlardı onu biraz sohbetten sonra bir şekilde iptal ettirdim ve verdikleri modem gerçekten güzel ama wi-fi 6 desteğinden yoksun.

Telefon ile upload ve download tarafında 600mbit hızlarını geçemedim ama iş kabloya gelince sınırlara dayanmak gerçekten çok kolay.

Türknet piyasadaki kuralları yeniden belirliyor ve oyunu kendi yönetiyor, diğer iss’lerin örnek alması ve zayıf yönlerini güçlendirmesi lazım.

Bundan önce Vodafone kullanıyordum ve tarifem bitince bana yeni fiyat 185 TL olarak belirtti, hız 50 mbit’e kadar diye bir kelime oyunu yapıyor ve 20mbit veriyordu.

1000 / 1000 Çapraz hızları almak gerçekten çok tuhaf ve yapabileceğin şeylerin sınırı olmadığını sana gösteriyor, telefon ile canlı oyun yayını yaparken aynı anda indirme yapabilir ve akıllı tv ile 4k içerik tüketirken sorun yaşamazsın.

1 Beğeni

Fiber hariç diyorsan geriye kablo ve DSL kalıyor. DSL olarak nereden alırsan al o yine Türk Telekom oluyor. Bölgende DSL altyapısı iyiyse fiyatına sana en uygun gelen operatörü tercih edebilirsin.