Oyun geliştirme ekibimizde çalışmak ister misiniz?

İyi günler dilerim, ben Hemoloya Games kurucu ortağı Ayhan Gazi Gülcü. Sizlere öncelikle Hemoloya Games’den bahsetmek sonrasında bir iş teklifinde bulunmak istiyorum.

Biz, Hemoloya Games ekibi olarak, hayal dünyamızı ve eşsiz olduğuna inandığımız fikirlerimizi video oyunlarına dönüştürmek istiyoruz. Biz yaptığımız işin ne kadar zor, aynı zamanda ne kadar değerli bir iş olduğunun ayırtındayız. Bu sebep ile bağımsız geliştiricilerin oyunseverler ile buluştuğu, geliştiricilerin projelerini yaparken yardım alabilecekleri, oyunseverlerin fikir ve düşüncelerini sunabileceği ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir topluluk kurduk.

Amaçlarımıza ulaşabilmemiz için yardımınıza ihtiyacımız var. Programlama, çizim, tasarım, yazarlık, topluluk sorumluluğu gibi konular ile ilgileniyorsanız, bizimle birlikte çalışmanızı çok isteriz. Biz gönüllülük esaslı çalışan bir ekibiz. Çalışma motivasyonumuzu işimize olan tutkumuzdan alıyoruz. Dolayısıyla ekibimize katılmak isterseniz, rahat ve istediğinizce çalışmakta özgür olacaksınız. Ancak biz de sizlere güvenerek projelerimize zaman ve imkanlarımızı veriyoruz. Sizden istediğimiz tek şey sorumluluk sahibi bir üye olmanız. Hepimiz insanız, zaman zaman işimiz çıkabilir veya sadece, o an için çalışmak istemeyebiliriz. Bu tarz durumları anlayışla karşılıyor ve olabildiğince önceden haber vermenizi istiyoruz. Umarım bizi anlayışla karşılarsınız. Sizi aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz.

Konuyu öne çıkarmak amacıyla mesaj yazıyorum.