Kablonet'e Hız İyileştirmesi için Mail Gönderiyoruz!

Merhaba. Biliyorsunuz Turkcell Superonline geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının indirme ve yükleme hızlarını ciddi anlamda iyileştirdi. Her İSS’nin bu adımı atması gerekiyor. Biz de Kablonet kullanıcıları olarak Kablonet’e bu durum hakkında mail atıyoruz. Gönderdiğimiz metin ve mail adresi aşağıdaki gibidir. 2 dakikanızı ayırıp destek olursanız seviniriz.

Metin:
Merhaba, uzun süredir Kablonet abonesi olarak şirketinizden hizmet almaktayım. Dünyanın ve ülkenin bulunduğu olağanüstü koşullar nedeniyle çalışmalarımızı evlerimize taşımak zorunda kaldık. Ancak sağlamış olduğunuz upload hızları ofislerimize dosya yüklemeyi çok zorlaştırmakta hatta imkansızlaştırmaktadır. Yine sevdiklerimiz ile görüntülü konuşma/video konferans gibi servislerde sorunlar yaşamaktayız. Bu konuda Superonline sektörde adım atmış ve upload hızlarını 20Mbit’e herhangi bir ek ücret talep etmeden yükseltmiştir. Aynı duyarlılığı şirketinizden de beklemekteyiz.

E-posta adresi: kablotvbilgi@turksat.com.tr
Ayrıca https://www.turksatkablo.com.tr/iletisim bağlantısından Kablonet’e öneri olarak konuyu gönderebilirsiniz. Herkese şimdiden teşekkür ediyoruz.

2 Beğeni

ben superbox 20/5 kullanıyorum ve şimdi yaptığım testte fark yok ,acaba türkcell bizi ne olarak görüyor ?

Hız yükseltmesi fiber aboneleri için. 4G ve DSL için geçerli değil.