Sizce 100/100 Mbps Kotasız İnternet Kaç TL Olmalı?

Anketimize katıldıktan sonra görüşlerinizi de aşağıya yazmayı unutmayın.

• 10
  • 20
  • 30
  • 40
  • 50
  • 60
  • 70
  • 80
  • 90
  • 100

0 oylayanlar

1 Beğeni

mobilde eğer hat çekiyorsa 100lük simetrik interneti kullanabiliyorum 26 gibi bir fiyata hadi sabitte daha stabil düşük ping diye 40 olsun.

2 Beğeni

Şu an Kablonet’te 100 Mbps Akıllı Sınırsız (19-00 arası 25 Mbps) tarifeyi 24 ay taahhüt şartıyla en üst TV paketiyle birlikte (cihaz ücretleri hariç) 76 TL’ye kullanabiliyoruz. Bundan yola çıkarak sadece internetin 50 TL’ye rahatlıkla verilebileceğini düşünüyorum.

Bence en fazla 49,99 ₺ olmalı. Gerekli altyapı yatırımıyla sürümden kazanılabilir.

3 Beğeni

En fazla 45 lira olmalı. Ötesi pahalıdır, haksızdır.

2 Beğeni

Maksimum 60 Tl olması gerekir bence. Ayrıca bizim ISS’lerin yaptığı gibi statik ip satma, cgn havuzu olmaması ve ip6nın desteklenmesi gerekir.

3 Beğeni

kayıtsız şartsız en fazla 50 tl. olmalı ve artık kota vs. oyunları son bulmalı

3 Beğeni

Mobilde çok kısıtlı kotalar var. O bununla kıyasa pek gitmez :thinking:

50 TL. Türkiye’de Türk Telekom gibi bir bela varken sadece hayal ederiz.

Yeterince fazla kişi bunu hayal ederse belki gerçek olur :slight_smile:

Bir zamanlar AKK’nin kalkması için de “hayal görüyorsunuz, Türkiye’de iyi şeyler olmaz” diyorlardı. :smiley:

5 Beğeni

@güven_seviyesi_0 :raising_hand_woman: :raising_hand_man:

Bildirimi gördüyseniz lütfen boş geçmeyin :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Öncelikle 100 mbps alacak altyapım olmadığı için bu ankete katılamıyorum maalesef. 10 mbps için 88 lira ödeyen adsl mahkumuyum daha.

Katılan herkesin altyapısı yeterli değil. Sadece düşüncelerimizi paylaşıyoruz :slightly_smiling_face:

Hangi İSS?

1 Beğeni

Turknet yapa. 1800 metre mesafede santral. Yakınımda fttc kabin yok hangi firmaya gitsem 1800 metre uzaktan hizmet almak zorundayım.

Köylere fiber şehirlere adsl herhalde istanbuldan köye göçelim diye

1 Beğeni

Altyapı şartı yok, ankete katılabilirsiniz.

Şehirlerde belediyelerin zorluk çıkardığı iddia ediliyor. Bu yüzden köylere girmek daha kolay geliyor olabilir. ADSL’in yıllar önce terk edilmesi gerekirdi. Yatırımlar göstermelik olduğu için her geçen gün daha da geriye düşüyoruz.

1 Beğeni

Ya bu biraz şey değil mi ? Iyi bir çocuk olursanız belki şirinleri bile görebilirsiniz. :smiley:

Bana kalırsa en kötü ihtimalle 40 olur. Öyle bir alt yapıya sahip olsaydık. Daha geçen iş yeri internetim için Türk Telekom’a gittim. Şimdi çok eskiden tanışıyor olunca samimiyetimiz var. Ancak olaya deli olmamak mümkün değil. Çoğu kez bağlantı hatası yaşıyoruz çözemiyorlar. Modem zaten sizlere ömür açma kapama tuşu tutmayacak hale geldi artık çözüm için aradığımız müşteri hizmetleri kaç kare açıp kapattırdıysa. Neyse taahhüt bitmiş 100 kusur lira 2 fatura ödendi. Taahhüt yapalım mı ? Sorusuyla karşılaşınca; dedim ben başka seçeneklere bakacağım falan babama kaş göz oynatıyorum gidelim araştırmam gereken şeyler var. En son babama Türk net’in taahhüt yok falan söylemeye çalışırken duydu bizim çalışan beyimiz. Sen bağlat o interneti de gör falan gülmeler dalga geçer gibi acayip tilt oldum. Babam da uğraşmayalım bağlandı bağlanmadı derdiyle derken kansere 2 yıl daha saplandık. Yaptıkları taahhüt de ne sizlere söyleyim arkadaşlar en düşük kotalı internet fiyat 74.99. Kan emiciler ya başka hiç bir şey değil. Ben teknolojiye Türkiye’deki bir çok sebep yüzünden tövbe edecek hale geldim. Saygılarımla…

2 Beğeni

Sanırım ‘‘en iyi’’ demek istediniz :slightly_smiling_face:

Öyle gülünce çıkıp gitseniz iyi olurmuş. Fiyatlar gibi taahhütler de sorun teşkil ediyor. Taahhütsüz tarifelere bilerek aşırı fiyatlar koyarak göz korkutuyorlar.

Tarifenin adını biliyor musunuz? Öyle bir tarife hatırlayamadım.

kota mı oda ne :slight_smile:

AKK kaldırılınca kaptın sınırsız mobil interneti tabii :gif_cool:

2 Beğeni