Tek Kullanımlık Geçici E-posta nedir?

Tek kullanımlık e-posta

Belirli bir süre geçtikten sonra kendi kendini imha eden geçici bir adreste e-posta almayı sağlayan bir hizmettir. Tempmail, 10minutemail, throwaway e-posta, sahte posta veya çöp kutusu gibi isimlerle de bilinir. Birçok forum, Wi-Fi sahipleri, web siteleri ve bloglar, içerik görüntüleyebilmeleri, yorum yazabilmeleri veya bir şey indirebilmeleri için ziyaretçilerin kayıt olmalarını ister. Temp-Mail - istenmeyen postalardan kaçınmanıza ve güvende olmanıza yardımcı olan en gelişmiş e-posta hizmetidir.

Tek Kullanımlık Email Adreslerinin Arkasındaki Teknoloji

İnsanlar, geçen her saat e-posta adresi sahibi olmaktadır. İnsanlar e-posta adreslerini; iş yerinden bağlantı kurmak, iş başvurusunda bulunmak, arkadaşları ve meslektaşları ile iletişim kurmak için çevrimiçi bir araç olarak kullanmaktadırlar. Kaydolduğumuz uygulamaların ve servislerin neredeyse %99’u için e-posta adresi gereklidir. Aynı şekilde bu durum çoğu alış-veriş kartı, yarışma ve teklifler gibi daha birçok alanda geçerliliğini korumaktadır.

Hepimiz e-posta adresine sahip olmanın getirdiği avantajlardan yararlanırız, ancak her gün tonlarca spam e-postası almak bizleri oldukça rahatsız etmektedir. Dahası, mağazaların veritabanlarının saldırıya uğradığı bilinmektedir. Bu sebeple iş için kullanıdığınız e-postalarınızı kullanmak risklidir ve bu kullanım büyük olasılıkla spam e-postalarla sonuçlanabilir. Hala, çevrimiçi yapılan hiçbir şey %100 özel değildir. Bu nedenle, e-posta iletişim bilgilerinizi korumanız gerekmektedir ve bu en güvenli olarak tek kullanımlık e-postaların kullanılmasıyla sağlanır.

image

Siteye giriş yaptığınız zaman otomatik olarak size bir mail adresi verilir ve bu adresi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitenin alt kısmında mail kutunuzu gösteren bir alan vardır. Gelen mail listeniz burada gözükmez ise yenile butonuna basabilirsiniz.

Sizde gizliliğinize önem veriyorsanız bu web sitesi tam size göre.

https://temp-mail.org/tr/

geçici mail kullanmak istemeyip yine de mail adresiniz karşı tarafa gözükmesin istiyorsanız, kendi mailinizi kullanarak rastgele oluşturulmuş bir alias aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz

Apple Relay E-Mail mantığıyla çalışıyor

1 Beğeni